Kdo jsme:

Nazdar jmenujeme se Špunt a Onďa a chodíme do skautu v Kuřimi něco přes 10 let a Skaut je pro nás něco jako druhá rodina. Rádi trávíme čas s Přáteli, které jsme si zde našli a velmi často tento čas trávíme hraním a zpěvem písní, proto taky vznikl tento projekt.

Onďa:

-16 (asi)
-student GYRECU
-zkušený hráč na kytaru
-stará se převážně o marketingovou stránku projektu
-budoucí právník

Špunt:

-20 (asi)
-student FJFI
-letitý hráč na kytaru
-administrátor a technická správa stránek
-HODNĚbudoucí experimentální fyzik

Jak Nás podpořit:

Budeme moc rádi za podporu. Ze sbírky máme v plánu provést spoustu projektů jako je například offline aplikace nebo vydání několikadílné tištěné verze. Díky

Jak to vzniklo:

Ahoj, jsme skauti z Kuřimi a poslední rok jsme dávali dohromady střediskový zpěvník, po velmi krátké době jsme zjistili, že se jeho velikost blíží k 700 stránkám a další skladby jen a jen přibývaly. Samozřejmě že tisk takového souboru už není ve finančních silách a proto tisk zajišťovali rodiče, vedoucí a každý kdo jenom mohl. Napadlo nás, že bychom mohli zpěvník ještě rozšířit a vytvořit nějaký oficiálně neoficiální zpěvník pro skauty, volně dostupný na internetu. Mohlo by se jednat o komunitu lidí s láskou ke Skautu a k písním a přitom by měli všichni možnost se zapojit do Jeho tvorby, ať už poznámkami k samotné tvorbě zpěvníku, nalezením chyb, zasláním nových písní nebo finanční podporou na budoucí projekty, jako je třeba vznik offline aplikace atd.

Copyright © 2019 Jan Prokop.
skaut